STIERACÍ PLAGÁT #100BucketList JUNIOR Edition

 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 9
 

#100BucketList Junior Edition je interaktívny plagát so stovkou fascinujúcich úloh pre deti. Spája všetky dôležité veci, ktoré by malo zažiť každé dieťa.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
30.1.2020
Cena €27,27 bez DPH
€33    
Kód tovaru 100D
Značka 1DEA ME PRODUCTION
Kategória Plagáty
Záruka 2 roky
 

TENTO PLAGÁT POMÔŽE VÁŠMU DIEŤAŤU

Stierací motivačný plagát pomôže deťom:
- nájsť si záujmy a koníčky – Niekto sa rád venuje záhradne, iný miluje modelovanie lietadiel a ďalší napríklad s obľubou kreslí do skicára.
- rozvíjať sa – Pre harmonický vývoj každého dieťaťa je dôležitá zdravá rovnováha medzi školou, športom, odpočinkom a tvorením. Nezabudnite ani na objímanie – 8x denne!
- hľadať ďalšie schopnosti - #100BucketList Junior Edition nie je len vzrušujúca hra, ale tiež test na čom ďalšom môžeš zapracovať. Sleduj, ktoré úlohy si tvoje dieťa najviac vyberá a dozvieš sa, na čo má talent a kadiaľ ho ďalej smerovať.
- spolupracovať s celou rodinou – Zostav rodinný tím. Je skvelé keď majú všetci z rodiny zapálenie pre svoje úlohy. A ešte lepšie je, keď úlohy plníte spoločne.
- k nezávislosti – Úlohy z plagátu sú špeciálne navrhnuté tak, aby naučili deti hľadať riešenie na vlastnú päsť. Aby sa nebáli prevziať zodpovednosť za konečný výsledok.
- dosiahnuť svoje ciele – Nič nedokáže motivovať lepšie ako odmena a pocit víťazstva. Preto sme prišli s „dohodou o dospelosti“. Je to taká malá zmluva medzi tebou a tvojim dieťaťom.

Stierací plagát #100BucketList JUNIOR edition 

DÁRKOVÉ BALENÍ

Stierací plagát #100Bucketlist Junior Edition je uložený do designového tubusu, ktorý slúži nielen na bezpečnú prepravu a skladovanie, ale aj ako darčekové balenie. Tubus potom tiež môžeš použiť ako univerzálnu krabičku na rôzne predmety.

m4-100-1200x1500px-130918-ap

NEJENOM PLAKÁT

Okrem mapy nájdeš v balení:
- pokyny - špeciálne brnkadlo na stieranie
- nálepku, ktorou si plagát prispôsobíš
- prázdnu zmluvu s rodičmi "dohoda o dospelosti"
- prázdny “list z detstva”
- kartu s výzvou

m5-0-1200x1500px-110918-np 

Podobný produkt

Materiál Kvalitný laminovaný papier
Rozměry 60x40cm
Barva vrstvy Stříberná
Jazyk Angličtina
Stírací Áno
Rozměr tubusu 45x7cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.