Nechceš platiť za dopravu? Nakúp za viac ako 100 € a objednávku ti dodáme úplne zadarmo.

STAŇTE SA PARTNEROM TRAVEL MAP


VITAJTE NA PARTNERSKEJ STRÁNKE TRAVEL MAP

Vitajte na partnerskej stránke Travel Map! Dizajnové stieracie mapy Travel Map nájdete na slovenskom trhu už od roku 2017. Určite ste tieto štýlové kúsky zahliadli na internete alebo v kamenných obchodoch po celej SR. Momentálne rozširujeme partnerskú sieť na Slovensku, preto by sme vám chceli ponúknuť možnosť stať sa súčasťou distribúcie produktov Travel Map. Unikátne stieracie mapy Travel Map urobia ponuku vo vašom obchode pestrejšiu a zvýšia vaše obraty. Sme otvorení jednaniu a spoločnému hľadaniu obchodného modelu priamo na mieru pre vás a vaše potreby.

Maksim Deliergiyev
Obchod


POZRI SA NA STIERACIE MAPY TRAVEL MAP

O stieracích mapách
Dizajnové stieracie mapy Travel Map nie sú iba obyčajné nástenné mapy. Pomôžu ti lákavým spôsobom objavovať svet v celej jeho kráse. Zotri mincou miesta, ktoré si navštívil, a postupne odhaľ všetky mestá, regióny, krajiny a kontinenty. Stieracie mapy Travel Map ťa potešia podrobným členením sveta a ukážu ti, aká bohatá je tvoja cestovateľská história.

Stieracia mapa sveta Travel Map Black World
Luxusná stieracia mapa „Travel Map Black World” pre všetkých cestovateľov, ktorí majú vycibrený vkus a milujú štýlové kúsky. Táto stieracia mapa deluxe ti zanechá iskrivé zážitky z cestovania! Vezmi mapu do batoha, stieraj krajiny, ktoré si navštívil, doma zaves na stenu a kochaj sa tým, čo si prežil a čo ťa ďalej čaká. Kombinácia zlatej a čiernej farby je navyše dych berúcim darčekom pre tvojich priateľov.

TM_Black_набор свободный с монеткой_700

Stieracia mapa sveta Travel Map Holiday World
Vydaj sa na dovolenku so stieracou mapou sveta „Travel Map Holiday World” a vtisni svojim zážitkom žiarivé farby! Pod stieracou vrstvou sa ukrývajú krajiny, ktoré môžeš navštíviť. Pri plánovaní trás ti pomôže aj praktický check-list. A keď zavesíš mapu sveta na stenu, uvidíš, akú pestrú históriu máš za sebou a čo skvelé ťa ešte čaká. Stieracia mapa „Travel Map Holiday World” je tu pre každého, kto miluje prázdniny!

1D_mocup_holiday8_700


STIAHNITE SI NÁŠ E-KATALÓG

Stiahnite si náš e-katalóg, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete k bližšiemu zoznámeniu so stieracími mapami Travel Map.

 


DÁME VÁM JEDEN Z NAŠICH STOJANOV

Každý unikátny produkt musí byť vidieť. Preto pre vás máme na výber jeden z týchto stojanov.

Popis stojanu №1 
Pultový stojan v čiernej farbe na 12 tubusov, ktorý je vyrobený z pevného kartónu. Jeho rozmery sú 28 x 38 x 15 cm.

stend_12_1

Popis stojanu №2
Stojan v čiernej farbe na 35 tubusov, ktorý je vyrobený z dreva. Jeho rozmery sú 54 x 46 x 143 cm. Na stojan môžete tiež umiestniť promo mapu v ráme.

stend_35_1


SPOJTE SA S NAMI

Mobil:   +421 2/222 001 67 (sme tu od 9:00 do 14:00)
Email:   partner@utsolution.cz (sme tu od 9:00 do 14:00)


ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

Pokiaľ sa vám nechce telefonovať alebo písať mail, vyplňte náš formulár a my sa vám ozveme. :)

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.